Dora Granit

Dora Granit 25 yıllık deneyimiyle, profesyonel çalışan kadrosuyla, kaliteyi estetikle buluşturarak mekanlarınıza şıklık katmaya devam ediyor.

Dora Granit olarak önceliğimiz mermer , granit, belenco ve çimstone’nun sektörüne uygun olarak dekoratif kesimlerini, ürünlerin imalatını ve tasarımını gerçekleştirmektedir.  Bünyemizde yer alan zengin mermer ve granit çeşitleri yanında müşteri talebi doğrultusunda istenilen her türlü mermer , granit, çimstone ve belenco çeşidine en kısa sürede ulaşarak işlemeye hazır duruma getirmektedir.

Dora Granit sunduğu ürünlerde ve hizmetlerde, müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmaktadır. Kalite ve Fiyat dengesinde müşteri beklentisini eksiksiz yerine getirmeyi temel sorumluluğu olarak benimsemektedir.

Ölçü alma, projelendirme, montaj ve montaj sonrası hizmete varan tüm aşamalarda eğitimli ve tecrübeli kadromuz ile yanınızdayız.

MİSYONUMUZ

Tüm faaliyetlerimizde; müşterilerinin, çalışanlarının, ortaklarının memnuniyetini ve şirket değerlerini en ön planda gözetmek.

Dora Granit her başladığı projeyi bitirme azmi gösteren, açık, saydam, bilgi işleyerek karar veren, yenilikçi, estetik tutum sergileyen ve faaliyet gösterdiği sektörlere öncülük eden bir şirkettir.

Dora Granit rekabetçi olmak, risklerini daha iyi yönetebilmek, ürün ve hizmetlerini söz verilen kalitede, zamanında ve öngörülen bütçe içerisinde sunmak üzere insan kaynaklarına, bilgi ve teknolojiye, yeni yönetim sistemlerine sürekli yatırım yapar, gelişmesini bu yönteme dayandırır.

VİZYONUMUZ

Dora Granit ilkesel ve kurumsal değerlere uygun bir yapıda faaliyetlerini sürdürme sorumluluğunda olduğunun bilincindedir.